• Výstava jesenných plodov

• 16.10.2023 19:56
      • Aj túto jeseň privítala v našom átriu krásna výstavka jesenných plodov. Pestré jesenné dekorácie a košíčky hrali všetkými farbami a pripomínali nám, že leto si neodmysliteľne berie pár mesiacov dovolenky.

• Jeseň je svojou farebnosťou jedinečná a bola by veľká škoda nevyužiť ešte posledné plody a kvety a nevytvoriť niečo jednoduché a pritom pekné.

V kvetinárstvach je síce bohatá ponuka všakovakých dekorácií, ale nič sa nevyrovná vlastnoručnému výtvoru.

V týždni od 2.10.2023 do 13.10.2023 sa na našej škole konala výstava jesenných plodov. Žiaci pripravili znova krásne a nápadito ozdobené jesenné košíky.

Tento rok našu výstavu obohatila aj súťaž o najkrajší košík triedy a jednotlivca, ale každý, kto sa snažil a doniesol krásne ozdobený košík, dostal odmenu.

Výstava jesenných plodov nám spríjemila interiér školy, ktorý bol ladený v jesennom duchu.

Všetkým patrí veľké poďakovanie za ochotu a usilovnú prácu.

ZR