• Naši študenti medzi "Kockáčmi"

• 01.02.2024 21:29
        • Súťaž “Kockáč roka 2023” (https://sutaz.kockaci.com/) je jedinečným podujatím, ktoré sa zameriava na rozvoj digitálnych zručností a kritického myslenia študentov základných a stredných škôl. Uprednostňuje inovácie a pozýva mladých do sveta neustále meniacej sa technológie a digitálnych výziev, zároveň je kombináciou kreativity a inovácií vo svete technológie, umenia a programovania.
        • MiniErasmus 2023

• 05.12.2023 15:33
        • Žiaci nášho gymnázia sa už tretíkrát zapojili do projektu MiniErasmus, ktorý organizuje občianske združenie Future Generation Europe.
        • Deň energetiky 2023

• 09.11.2023 10:16
        • Opäť sme si pripomenuli Deň energetiky. Pod záštitou Nadácie ZSE a pod odborným vedením pani učiteľky Magyaricsovej si naši študenti pripravili pútavé prezentácie na tému Energetika budúcnosti, ktoré oživili netradičnými pokusmi i vedomostnými otázkami pre pozorné publikum.
        • Obhájili sme prvenstvo na divadelných doskách!

• 09.11.2023 10:20
        • Minulý školský rok sa naše gymnázium prvýkrát zúčastnilo na divadelnom festivale "Zahrajme to tvorivo" vo Vrbovom. Reprezentovala nás pätica dievčat z bývalej Oktávy, ktorej sa podarilo nielen zvíťaziť, ale aj inšpirovať nové herecké talenty na škole, a tak sa zrodila nová kultúrna tradícia divadelnej tvorby v angličtine.

• Deň duševného zdravia

• 09.11.2023 08:41
        • „Duševné zdravie je univerzálne ľudské právo.“ Takto znela téma Svetového dňa duševného zdravia, ktorý pripadá vždy na 10.október. V spolupráci s CPaP v DS a Káčko-m z TT sme pre našich študentov zorganizovali zaujímavé prednášky a aktivity v triedach s triednymi učiteľmi. Veríme, že si z tohto dňa každý odniesol niečo cenné a poučné i pre seba.