• iBobor 2022

• 17.11.2022 20:41
      • IKT - informačné a komunikačné technológie sú neoddeliteľnou súčasťou našich životov, iBobor to vie, a preto chce podporiť záujem a rozvoj počítačových zručností u mladej generácie. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.
      • V týždni od 7.11. do 10.11. 2022 si žiaci Gymnázia Ladislava Dúbravu zmerali sily so svojimi rovesníkmi na celom Slovensku. Súťažilo sa v štyroch kategóriách: Benjamín - 6 úspešných žiakov, Kadet – 14 úspešných žiakov, Junior – 12 úspešných žiakov a Senior – 2 úspešní žiaci.  V tomto školskom roku sme sa najviac mohli tešiť výsledkom v kategórii Kadet, kde Diana Michálková z triedy Kvarta dosiahla maximálny počet bodov spomedzi 22 385 súťažiacich.

Gratulujeme všetkým úspešným riešiteľom a veríme, že tento výsledok poslúži ako motivácia aj pre ostatných talentovaných žiakov našej školy, aby sa o rok smelo zapojili do tejto kreatívnej súťaže.

MM

Viac o súťaži si môžete prečítať na stránke organizátora:  https://ibobor.sk/