• Gratulujeme - Študentka roka 2020

• Študentka roka 2020

BARBARA FARAGÓOVÁ, IV.A

Titul študentka roka dostala za dobrý prospech a vzorné správanie, za vzornú prácu predsedníčky školského parlamentu a za reprezentáciu školy v mimoškolských aktivitách charitatívneho a  kultúrneho charakteru.

• Oznamujeme Vám, že od 22. 02. 2021 do 26. 02. 2021 pokračujeme v dištančnom vzdelávaní, nakoľko epidemiologická situácia ako na Slovensku tak aj v Trnavskom kraji je stále nepriaznivá. Podľa Covid automatu sa nachádzame v IV. stupni varovania.

V zmysle Sprievodcu školským rokom 2020/2021 vydané MŠVVaŠ SR od 01. 03. 2021 do 05. 03. 2021 sú jarné prázdniny pre Trnavský kraj.

• Od 15.2.2021 zostávame na dištančnej forme vzdelávania, nakoľko je okres Dunajská Streda v covid-automate čierny. O prípadných zmenách Vás budeme ihneď informovať.

• OZNAM - ZMENA NÁSTUPU MATURANTOV DO ŠKOLY

• Na základe usmernenia OŠ TTSK oznamujeme, že návrat maturantov na prezenčnú formu vzdelávania sa presúva na termín 15. február 2021.

Podrobnejšie informácie o testovaní a podmienkach nástupu do školy Vám včas oznámime.

Budúci týždeň  sa pokračuje v dištančnom vzdelávaní.