• Aktuálne voľné pracovné miesta‎

• Gymnázium Ladislava Dúbravu

Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

PRIJME DO ZAMESTNANIA

učiteľa strednej školy na všeobecnovzdelávacie predmety

s jedným, dvomi resp. tromi aprobáciami z predmetov matematiky, fyzika,

informatika a dejepis.

Miesto práce:

• Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 285/8, 929 01 Dunajská Streda

Termín nástupu:

• 01.09.2020

Druh pracovného pomeru:

• Trvalý pracovný pomer

Mzda:

• Od 915,- €

Kvalifikačné predpoklady:

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v požadovanom študijnom odbore
            • Bezúhonnosť
            • Zdravotná spôsobilosť

Ďalšie požadované schopnosti:

• Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Pracovná náplň:

• Učiteľ strednej školy

Zoznam požadovaných dokladov:

• Doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní ( diplom, vysvedčenie o štátnej skúške)
            • Súhlas so spracovaním osobných údajov
            • Žiadosť o prijatie do zamestnania, Životopis

Dátum a miesto podania žiadosti:

Termín podania: do 04.06.2020

Adresa podania:      Gymnázium Ladislava Dúbravu

Smetanov háj 285/8

929 01 Dunajská Streda

Ďalšie informácie na tel. č.: 031/5522334, 0911 639 111

• Rozlúčka

• Milí maturanti!

Prihováram sa Vám takto netradične, pretože sa nachádzame v netradičnej situácii ovplyvnenej koronavírusom COVID - 19.

Tento nepríjemný vírus ovplyvnil náš doterajší spôsob života a aj spôsob konania – nekonania tradičnej maturitnej skúšky. Niektorí sa z tejto situácie – výpočtu z priemeru známok získaných počas štúdia, tešíte, iní ju považujete za nespravodlivú. To dnes asi nevyriešime.

Isté však je, že podiel na Vašich výsledkoch majú triedne učiteľky a pedagógovia, ktorí sa snažili sprostredkovať Vám čo najviac vedomostí a zručností - samozrejme aj Vaša rodina, ktorá Vás podporovala a vytvárala Vám zázemie. Výsledky, ktoré ste dosiahli možno neodzrkadľujú Váš potenciál, to, čo by ste mohli, ale odzrkadľujú len to, čo sa Vám chcelo. Ale čas ukáže, či sa v budúcnosti budete vedieť presadiť, zúročiť to, čo ste sa naučili a dosiahnuť to, po čom túžite.

Verím, že sa ešte stretneme, že sa s nami podelíte o úspechy aj neúspechy v osobnom či pracovnom živote. Vždy Vás radi uvidíme.

Milí maturanti, prajem Vám, aby ste svoje schopnosti a možnosti, ktoré sa pred Vami otvárajú, využili, aby ste sa v silnej konkurencii presadili, aby ste robili v čo najväčšej miere to, čo Vás baví a aby Vás Vaša práca napĺňala radosťou a uspokojením.

Mgr. Monika Sihelská

Riaditeľka školy udeľuje pochvalu:

Tamare Antal za výborný prospech, reprezentáciu školy na predmetových súťažiach a kultúrnych podujatiach.

Noémi Czikhardtovej za výborný prospech, reprezentáciu školy na predmetových súťažiach a kultúrnych podujatiach.

Natálii Fodorovej za výborný prospech a reprezentáciu školy na kultúrnych podujatiach.

Linde Gálffyovej za výborný prospech a reprezentáciu školy na kultúrnych podujatiach.

Ariele Šťastnej za výborný prospech, reprezentáciu školy na predmetových súťažiach a kultúrnych podujatiach.

Marekovi Sartorisovi za výborný prospech, reprezentáciu školy v geografickej olympiáde a na predmetových súťažiach.

Petrovi Benešovi za výborný prospech a reprezentáciu školy v športových súťažiach.

Alexandre Balódi za výborný prospech a reprezentáciu školy na dobročinných podujatiach.

• Rozlúčka

• Milí maturanti!

Prajeme Vám veľa zdravia, osobného šťastia a úspechov v pracovnom živote. Nech sa Vám darí!

;) pedagogický zbor a nepedagogickí zamestnanci