• Prišiel k nám Mikuláš

• 15.12.2021 13:08
      • Mikuláš, Mikuláš, čo v tom vreci schovávaš?
        Sladkosti a cukríčky pre všetky dobré detičky!

• 6. december je dňom, ktorý s radosťou očakávajú najmä tí najmenší. Sviatok sv. Mikuláša, patróna detí,  sa aj na našej škole už tradične niesol v duchu rozdávania mikulášskych balíčkov. Študenti Septimy a III.A sa ochotne premenili na čertov a anjelov a pomáhali Mikulášovi s rozdávaním sladkostí, ktoré si museli žiaci v triedach vyslúžiť pesničkou, básničkou, či pekným vinšom. Žiaci Sekundy sa nielen mikulášsky naladili, ale dokonca i „zladili“ a vítali Mikuláša (ako inak) v červeno-bielych mikulášskych čiapkach.

Mikuláš samozrejme neobišiel ani zamestnancov školy, ktorých sladký balíček milo prekvapil a vyčaril úsmev na tvári. K dokonalosti chýbala snáď už len výdatná snehová nádielka, Mikuláš so svojimi pomocníkmi by tak bol prišiel možno na saniach... J