• IT Fitness Test 2022

• 29.11.2022 16:23
      • IT Fitness Test je najväčší a najkomplexnejší online test digitálnych zručností pre krajiny Vyšehradskej skupiny. Nevynechali sme ho ani my...
      • Test vyžaduje približne 45 až 60 minút koncentrácie pre starších žiakov základných škôl (20 úloh) a asi 60 minút a viac pre študentov vyšších ročníkov (25 úloh). Od respondenta sa očakáva, že na dokončenie testu použije akékoľvek zdroje a nástroje z internetu. Tento spôsob testovania umožňuje ambicióznym študentom naučiť sa počas testovania niečo nové a zamerať sa na správne pochopenie jednotlivých otázok.

V roku 2022 sa na Slovensku do 31. júla 2022 certifikačného testovania zúčastnilo vyše 50 000 respondentov. V tomto súboji sa naša škola umiestnila na treťom mieste medzi strednými školami a zúčastnilo sa na ňom až 78 žiakov našej školy.

Sme nesmierne hrdí na tento skvelý výkon našich študentov!

MM