• Medzinárodný deň žien a dievčat v IT

• 08.05.2024 14:09
        • Girl’s Day je podujatie, ktoré stredoškoláčkam približuje IT a možnosti štúdia, práce i podnikania v tomto sektore. Je súčasťou celosvetových osláv Medzinárodného dňa žien a dievčat v IT a naša škola sa zapojila do týchto aktivít už po tretí raz.

• 08.05.2024 14:04
        • 22. apríl je deň venovaný Zemi. Aj študenti nášho gymnázia si pri tejto príležitosti pripomenuli, aké dôležité je ochraňovať životné prostredie a ako naše každodenné aktivity a činnosti ovplyvňujú našu planétu.
        • Výborný projekt a 1. miesto vo finále súťaže JUNIOR INTERNET AMAVET

• 30.04.2024 00:33
        • Amavet je občianske združenie s celoslovenskou pôsobnosťou. Cieľom organizácie je už od založenia v roku 1990 vytvárať podmienky pre rozvoj prírodovednej, technickej a počítačovej gramotnosti detí. Združenie okrem iných akcií každý rok zverejní výzvu Junior Internet pre mladých nadšencov digitálnych technológií.
        • Naši študenti medzi "Kockáčmi"

• 01.02.2024 21:29
        • Súťaž “Kockáč roka 2023” (https://sutaz.kockaci.com/) je jedinečným podujatím, ktoré sa zameriava na rozvoj digitálnych zručností a kritického myslenia študentov základných a stredných škôl. Uprednostňuje inovácie a pozýva mladých do sveta neustále meniacej sa technológie a digitálnych výziev, zároveň je kombináciou kreativity a inovácií vo svete technológie, umenia a programovania.
        • MiniErasmus 2023

• 05.12.2023 15:33
        • Žiaci nášho gymnázia sa už tretíkrát zapojili do projektu MiniErasmus, ktorý organizuje občianske združenie Future Generation Europe.