• Vitajte na stránke školského časopisu Dúbroviny!

• 24.09.2021 16:56
      • Školský časopis má v školách významné miesto – je originálnym svedectvom života školy, priestorom na prezentovanie literárnej a výtvarnej tvorivej činnosti, ako aj zdrojom nových informácií z rôznych oblastí študentského sveta.
      • Dúbroviny vznikli s cieľom tieto atribúty naplniť.

Keďže tlačená forma časopisu má hneď niekoľko obmedzení (časová náročnosť prípravy, tlač, náklady), rozhodli sme sa pre jeho online podobu a vytvorili túto stránku. Nájdete tu informácie zo školských podujatí, správy študentskej rady, prezentáciu vlastnej tvorivej činnosti našich umelecky nadaných študentov, rozhovory alebo rôzne články a praktické rady, ktoré by mohli byť pre vás užitočné.

Radi by sme do procesu tvorby obsahu zapojili aj Vás, našich študentov, preto nám na  redakciagymds@gmail.com neváhajte poslať podnetné nápady na články, recenzie kníh, tipy na triedne aktivity, výlety do prírody, ako aj Vaše literárne a umelecké práce, ktoré by ste radi predstavili spolužiakom.

Veríme, že sa nám s Vašou pomocou a angažovanosťou možno budúcich žurnalistov postupne podarí zostaviť stabilný tím redakčnej rady. Ak sa chcete na jej tvorbe aktívne podieľať, napíšte nám tiež.

Tešíme sa na spoluprácu!

Redakcia GYMDS